KPROXY Ücretsiz Web Proxy | Ktunnel Blog

İnternet üzerinde binlerce sayfalar bulunmakta ve günden güne de artış göstermektedir. Bu engellerle karşılaşmamız hiç be hiç şaşırtmıyor artık bizi eskiden web site engellemeleri ile pek sık bir şekilde karşılaşmadığımızdan dolayı pek sık proxy servisleriyle de karşılaşmazdık fakat günümüzde teknoloji, internet ağı öyle bir gelişme göstermektedir ki artık her kullanıcı bu servisleri kurabilmektedir.

Peki, ktunnel benzeri nedir, benzeri servislerden biri olan ve ücretsiz Proxy hizmeti veren bir site olarak karşımıza çıkan KPROXY online proxy servisi tüm izlerinizi kaldırarak internet üzerinden güvenli bir şekilde gezinti yapmanıza olanak sağlamaktadır. Sizlere ktunnel blog üzerinden konu hakkında detaylı ayrıntılar paylaşacağız. Güveli gezintiler gerçekleştirmeniz için çalışırken aynı zamanda tüm yasaklanmış ya da engellenmiş sitelere de rahatlıkla giriş yapabilmenize olanak sağlamaktadır.

Sadece bir site olmanın ötesinde olarak masaüstünde sorunsuz bir şekilde hizmet verebilecek bir ücretsiz tarayıcı olarak da hizmet vermektedir. Google Chrome tabanlı olarak çalışıyor olsa da kendi içerisinde bir arama motoruna sahip olması sayesinde Google kullanırken yaptığınız gibi girmek istediğiniz sitenin adresini site içerisindeki arama motoruna yazmanız yeterli olacaktır.

Hem ücretsiz Proxy ihtiyacınızı karşılayan hem de yasaklı sitelere sorunsuz bir şekilde giriş yapabilmenize olanak sağlayan KPROXY taşınabilir versiyona da sahip olan bir tarayıcıdır. Üstelik kurulum gerektirmiyor olması da sadece indirme yaparak, güvenli ve engelsiz bir biçimde internette gezinmenize olanak sağlaması bakımından oldukça kullanışlı ve faydalı bir tarayıcıdır.

Online Proxy servisleri arasında yer alan sitenin size farklı Proxy noktaları üzerinden online gezinti yapma olanağı sunması sayesinde online gezintilerinizi yaparken takip edilebilmeniz söz konusu olmayacaktır. Bu da anonim gezinti yapabilmenize olanak sağlayarak izinizi online ortamlardan silebileceğiniz anlamına gelmektedir.

Bu sitenin taşınabilir versiyonunu indirdikten sonra sıkıştırılmış dosyayı açıp “Surf.exe” dosyasını çalıştırmanız gerekmektedir. Birkaç dakika sonra erişim ekranı çıkacaktır. Burada işlemlere izin verdiğiniz zaman karşınıza Google’un gizli penceresi çıkacaktır. Site Google Chrome’un gizli penceresi üzerinden çalışmaktadır. Karşınıza neden gizli pencere çıktı diye endişelenmenize gerek yok.

Gizli pencere üzerinden açılan site sayesinde sansüre takılmadan ve IP adresinizi değiştirerek gezinti yapabilmeniz mümkündür. Karşınıza çıkan gizli pencere aslında ayrı bir tarayıcı olarak görülmektedir. Burada IP adresinizi sorguladığınız zaman farklı bir bölgeye ait bir IP adresi göreceksiniz. Yani siz bir siteye girdiğiniz zaman aslında bu IP adresi üzerinden giriş yapıyormuşsunuz gibi görülmektedir.

KPROXY Youtube ve Twitter gibi ülkemizde yasaklanan sosyal ağlara giriş yaparken rahatlıkla kullanabileceğiniz ve sorunsuz bir şekilde giriş yapmaya devam edebileceğiniz bir ortam sağlamaktadır. Üstelik bunun için herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmamanız ve kullanım açısından normal bir internet tarayıcısını kullanmaktan farkı olmadığı için de çok doğru bir giriş yoludur.

Etiketler :
Benzer Yazılar
Yorumlar


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz. Tüm hakları saklıdır.