Yasaklı Sitelere Giriş Programları 2015 | Ktunnel Blog

Merhaba KTUNNEL takipçileri. 2015 yılında en kaliteli şekilde internette gezinti, kolay ulaşım ve engellemelerle karşılaşmadan özgürce internet ortamında gezinmeler yapmak için sizlere bu konumuzda internet kullanıcılarının en zorlu problemlerinden biri olan, yasaklı sitelere giriş için en yeni 2015 programlar hakkında bilmeniz gereken bir takım ayrıntılar aktaracağız.

Yasaklı sitelere giriş yapmak için  ihtiyacımız olan pek çok program vardır. Bu programlar genellikle ücretli ve de ücretsiz olup aynı zamanda belli bir kotaya kadar ücretsiz, kota bittikten sonrada ücretli sürümüne geçerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Dünyanın her yerinde farklı şirketleri olan ve farklı programlarla hizmet veren pek çok firma vardır. Bu firmalar bir kısmı belli bir süre pazar payı elde ettikten sonra kalite anlayışına son vermektedir bazıları da ileriye dönük çalışma mantığı yürüttüğü için, kullanıcıların ihtiyaçları ve düşüncelerini üst düzeyde tutarak, gerekse teknik destek ve de ürünü geliştirilmesi için alt yapı hazırlamaktadır.

Yasaklı Sitelere Giriş İçin En İyi Ücretsiz Programlar – 2015 İnceleme

- Spotflux Lite

Kotasız kullanım imkanı sunan programların başında gelen tamamen ücretsiz olan programlardan biri olup ve mobil cihazlarda da uyumlu olan ücretsiz VPN servisidir. Program şuan sadece Google Chrome gibi internet tarayıcılarında kullanılmaktadır. Eklenti hızlı olduğundan indirme hızınızı etkilememektedir.
Program Amerika alt yapısını kullandığından dolayı herhangi aksaklık yaşanacağı görülmemektedir.

Spotflux Lite

- Tunnel Bear

Türkiye’de 2014 yılında en çok kullanılan servisler arasına girmiştir. Tunnel Bear ilgi çekmesinin en büyük nedenleri; Ücretsiz – hızlı vede kullanıcı bilgilerini kayıt almadan gezinme imkanı sağlamasıdır. Ücretsiz olarak kullanıcılara aylık sadece 500 MB gibi kısıtlı kota imkanı sağlamaktadır. Ücretli sürümde ise, Kullanıcılarına sınırsız olarak indirme kullanım hizmeti veren, Amerika, Almanya, Kanada, Fransa ve Japonya ülkelerinin alt yapısından destek alarak sürekli bilgileri güncellemekte ve farklı akışlar üzerinden bilgilerinizi gizlemektedir.

Tunnel Bear

- Private Tunnel

İsminden de anlaşıldığı gibi “Özel Tünel” pek çok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Program tamamen ücretli olup ücretsiz olarak sadece 50 MB üye olduktan sonra 100 MB ve 500MB gibi sınırlı kotalar verilmektedir. Program tamamen ticaret için tasarlanmıştır. Üye olduktan sonra VPN programını dilediğiniz telefonda kullanabilirsiniz. Üye sadece kullandığınız cihaz için geçerli olmayıp pek çok telefonda kullanılabilmektedir.

Private Tunnel

- KTUNNEL

Bilinen en çok kullanılan servislerden biri olup tüm zamanların en iyi servislerinden biri olduğu söylenebilir. Ondan ziyade bu servis kullanıcılara ücretsiz olarak hizmet veren yanı sıra her zaman kullanılan kalitesinden ödün vermeyen bir servistir. Kullanıcılar bu siteyi geçmiş senelerde kullandığı gibi 2015 yılında da kullanmaya devam edecektir. Devam etmesinin nedeni bugüne kadar kullanıcısını mağdur etmeden hizmet vermesidir. KTUNNEL ülkemizde ve yurt dışında pek çok servisi ve alt yapısı olan en özel servisler arasında yer almaktadır.

- Hotspot Shield

İnternet sektöründe yıllardan bu yana hizmet veren bir servistir. İlk zamanlarda ücretsiz normal proxy servisi olarak hizmet veren aradan zaman geçtikten ve yasaklı sitelerin artması ve bu sektördeki taleplerin artmasıyla birlikte kullanıcıların ihtiyaç duyduğu servislerden birisi haline geldi. Bunun üzerinde sektördeki yerini almak ve pazar payından yararlanmak için pek çok ülkenin alt yapısından yararlanarak uygulamalar, programlar geliştirerek hem bilgisayar hemde normal mobil cihazlara uyumlu hale getirilerek küçük miktarda hizmet sunmaya başladı.

Program normal ücretsiz hizmeti de bulunmaktadır. Hotspot Shield çok başarılı ve 2014 yılında en çok indirilen programlar arasında yer almıştır. Ücretsiz sürümde programın bünyesinde bulunan rahatsız edici reklamların dışında herhangi kullanıcı şikayeti bulunmamaktadır.

Benzer Yazılar
Yorumlar


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz. Tüm hakları saklıdır.