Ktunnel

KTUNNEL WEB PROXY

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.

    

Btunnel Nedir?


Yasaklı sitelerin artışı ile birlikte pek çok servisin geliştirilmesine yol açtı. Bunun üzerine yazılım mühendisleri tarafından bir çok özellik eklenerek proxy servisleri arasına katılan servislerden bir diğeri ise btunnel online yasaklı sitelere giriş olup erişim problemi yaşayan kullanıcılar için aktif edilen hizmetlerden biridir.

İnternet üzerinde her geçen gün yaygın ve hızlı bir şekilde kısıtlanan veya erişimi tamamen yasaklanan sitelere ülkemiz üzerinden bağlanmak neredeyse imkansız görünmektedir.

İmkansızları aşmak için farklı yollara başvursak bile pek çok kaynak sayesinde bu erişim engellerini aşmak kolay hale gelmektedir. Ktunnel ile eşdeğer özellikleri olması ve bu özelliklerin bilinirliği ile kullanıcının pek sıklıkla kullandığı servisler arasında yerini alarak en hızlı proxy servisi seçilerek günümüze kadar geliştirilip ve daha kaliteli şekil alarak hizmet sunmaya devam etmektedir.

Aslında harflerin herhangi bir değeri olmasa bile kullanıcılar artık tünel kelimesi geçtiği zaman ilk olarak akıllarına gelen düşüncelerden biri ise, erişim engellerini aşmak için kullanılan yol sıfatını taşımaktadır.

Tünel siteleri Türkçe karşıtı olan hepimizin bildiği “Geçit” “Geçiş” Anlamlarını taşımaktadır. Başındaki harflerin hiçbir fonksiyonu yoktur.
Btunnel servisi sayesinde erişime engellenen sitelere hem güvenli hemde daha hızlı erişim sağlayabilmekteyiz. Bu tür servisler var olan bilgilerimizi gizleyerek kendi sunucuları üzerinden erişmemizi sağlar ve bu sayede hem İP bilgilerimizi hemde bilgisayarımızda veya diğer cihazlarımızda bulunan kişisel bilgilerimizi koruma altına alarak internet üzerinden sorunsuz bir şekilde gezinim sağlayabiliriz.