Ktunnel

KTUNNEL WEB PROXY

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.

    

Dtunnel Yasaklı Sitelere Giriş


İnternetin hayatınızın her alanında varlığını göstermesi ve bu ortamda gerçekleştirilen paylaşımların sürekli olarak artması üzerine burada gerçekleşen düzenlemeler sebebiyle sitelerin kapatılması söz konusu olabilmektedir. Bir sitenin yayıldığı alan göz önünde bulundurulduğunda tamamen kapatılması ise pek mümkün değildir. Bu sebeple yasaklanmış ya da engellenmiş sitelere KTUNNEL yada  dtunnel imkânlarından yararlanarak rahatlıkla giriş yapabilmeniz mümkündür. Üstelik bu yolla internette gezindiğiniz de takip edilemiyor olmanız yani anonim kullanıcı durumunda olmanız internet gezintilerinizi daha güvenli bir hale getirmektedir.

İnternet sitelerinin sansüre mazur kalması çoğunlukla DNS ayarları üzerinden gerçekleştirildiğinden dolayı DNS ayarlarınızı değiştirmek yasaklanmış sitelere giriş yapabilmeniz açısından kolaylık sağlayacaktır. Ancak şöyle bir durum var ki DNS ayarlarınız üzerinde değişiklik yaptığınızda sadece iki DNS sunucusu üzerinden aramalarınızı gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır. Dtunnel ise size aradığınız site için en uygun erişimi sağlayan Proxy üzerinden arama yapma olanağı sağlamaktadır. Bu da sizi hangi DNS sunucusu daha iyi daha hızlı erişim sağlıyor diye araştırma yapmaya sevk etmektedir. Ancak dtunnel yasaklı sitelere giriş olanaklarından yararlandığınızda araştırma yapmak ve her site için farklı ayarlar kullanmak zorunda kalmazsınız.

Dtunnel, sizin için bulunduğunuz konuma da bağlı olarak en hızlı ve güvenli şekilde internette gezinebileceğiniz DNS ayarlarını bulmaktadır. Bulduğu DNS ayarları ile hızlı bir şekilde dilediğiniz siteye giriş olanağını sunmaktadır. Üstelik bu işlemler için beklemek zorunda kalmazsınız, normalde internet tarayıcınızla yapacağınız gezintiler gibi Dtunnel ile yasaklanmış veya engellenmiş sitelere giriş yapabilmeniz ve bu sitelerde işlem yapabilmeniz mümkündür. Kullandığınız DNS ayarından çok daha fazlasını içinde barındıran bu Proxy servisi sayesinde hangi siteye girmek isterseniz isteyin, yabancı siteler de dâhil olmak üzere her siteye rahatlıkla erişme olanağı bulabilirsiniz. Üstelik bu sitelere giriş yaptığınızın takip edilmesi de mümkün olmayacaktır.

İnternette anonim olarak gezinti yapabilmenize ve kendi DNS ayarlarınız üzerinde giriş yapamadığınız sitelere de rahatlıkla giriş yapmanıza olanak sağlayan Dtunnel yasaklı sitelere giriş olanaklarından yararlandığınız sürece internetteki güvenliğinizden de emin olabilirsiniz. Özgürce gezinti yapmak istediğiniz ve kişisel bilgilerim çalınır mı korkusu yaşamayacağınız bir ortamı size sunan Dtunnel ile internette gezinirken karşınıza çıkan duvarların ortadan kaybolduğunu ve internette daha hızlı bir şekilde gezindiğinizi görebilirsiniz. Bu da internette gezinme alışkanlıklarınızı değiştirmenize neden olabilecek bir kolaylık sağlamaktadır. Sevdiğiniz sitelere daha rahat ve güvenli giriş yapıp dilediğiniz gibi paylaşımlarda bulunabilmek için Dtunnel kullanmanız faydanıza olacaktır.