Ktunnel

KTUNNEL WEB PROXY

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.

    

Google Chrome Yasaklı Sitelere Giriş


Bir siteye giriş yapma konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız bunun anlamı giriş yaptığınız sitenin erişime kapandığıdır. Erişimi engelleme DNS üzerinden gerçekleştiğinden dolayı bu engeli kaldırmanın yolu da DNS üzerinde ayarlamalar yapmanızdır. Hiçbir programa gerek kalmadan ya da hiçbir ayar değişikliği yapmadan dilediğiniz tarayıcıdan dilediğiniz siteye giriş yapmanın yolları da bulunmaktadır. Google chrome yasaklı sitelere giriş için kullanacağınız yöntemlerin başında Ktunnel blog sayfamız üzerinden sorunlarınızı halledebilirsiniz. Bunların başında da, ktunnel online Proxy servisleri gelmektedir.

Herhangi bir program yükleme ya da DNS değişikliği yapmak istemiyorsanız size online gezintileriniz için gizli bir kapı sunan ve bu kapının ardında da sınırsız site seçenekleri bulunan web tabanlı Proxy sunucularını kullanmanız faydanıza olacaktır. Bu sunucular sayesinde online gezintilerinizin çok daha keyifli hale geldiğini görebilmeniz de mümkün olacağından dolayı seçimlerinizi yaparken özellikle bu konuya dikkat etmeniz faydanıza olacaktır.

Size online Proxy servisi hizmeti verebilecek siteye Google Chrome üzerinden giriş yaptığınız zaman bu siteler size başka bir arama motoru sunmaktadır. Sitenin içerisinde yer alan arama motoruna da giriş yapmak istediğiniz sitenin adresini yazdığınız zaman başka herhangi bir değişikliğe ihtiyacınız kalmayacak ve dilediğiniz siteye giriş yapabilmeniz de mümkün olacaktır. Bu yüzden seçimlerinizi yaparken özellikle bu konuya dikkat etmeniz ve size daha fazla seçenek sunan Proxy servislerinden faydalanmanız daha doğru bir karar olacaktır.

Gezintileriniz sırasında engellemelerle karşılaşmak sizi rahatsız ediyorsa bu engellemelerden kurtulmak için sizi koruyacak olan ve Google chrome yasaklı sitelere giriş olanağı sunacak olan servislerden yardım almanız faydanıza olacaktır. Bunu size sağlayacak yöntemler arasında elbette programlar ve DNS ayar değişiklikleri yapmak gibi yollar da bulunmaktadır, ancak bunlarda bazı adımları izliyor olmanız işinizi zorlaştırabileceğinde hiçbir problem çıkarmadan kullanacağınız web tabanlı Proxy servislerini kullanmanızı daha avantajlı kılmaktadır.

Bilgisayarınıza herhangi bir yükleme yapmadan, modem üzerinde DNS değişikliği yapmadan kullanacağınız web tabanlı Proxy hizmetleri Google chrome yasaklı sitelere giriş konusunda çok daha doğru bir alternatif olarak karşınıza çıktığından seçimlerinizi bu yönde değerlendirmeniz faydanıza olacak ve dilediğiniz zaman kullanma olanağı sunacaktır.