Ktunnel

KTUNNEL WEB PROXY

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.

    

HideMyAss


HideMyAss, güvenli bir DNS değiştirme programıdır. HideMyAss 2005 yılında Londra’da kurulan bir sistemdir aynı zamanda bünyesinde şuanda 65,000+ IP adresi ve yüzlerce sunucu barındırmakta ve aynı zamanda dünya çapında 64 ülkeyi kapsamaktadır. HideMyAss ücretli bir sistemdir. 1 Aylık, 6 aylık ve 1 yıllık hizmet paketlerinden herhangi birini seçip faydalanabiliyorsunuz. Satın aldıktan sonra bilgisayarınıza uygun olan versiyonu indirip bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir.

HideMyAss sistemi OpenVPN, L2TP ve PPTP destekli tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu sistemi sadece bilgisayarlarınızda değil, aynı zamanda tabletlerinde ve akıllı cep telefonlarınızda da rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. HideMyAss, dünya çapında 568’den fazla sunucuya sahip çok büyük bir sistem fakat maalesef tüm bu sunucuları IP Adresleri üzerinden ulaşabilmek pek mümkün değil. Bu sebeple kusursuz bir şekilde hizmet verememektedir.

Diyelim ki, HideMyAss sistemini 1 aylık, 6 aylık veya 1 yıllık satın aldınız fakat kullanımdan, hizmetinden vs. memnun kalmadınız. Bu durumda 30 gün içerisinde para iade talebinde bulunabilir ve paranızı geri alabilirsiniz,

Fakat HideMyAss paranızı geri vermeden önce bazı kurallar doğrultusunda hareket ediyor.

Üyeliğinizi yenilerseniz, kullanım şartlarından herhangi birini ihlal ederseniz, 10 Gb’dan fazla kullanımda bulunmuşsanız, Programa 100 defadan fazla giriş yapmışsanız ve aynı şartlar dahilinde önceden para iadesi talebinde bulunmadığınız taktirde,  HideMyAss size para iadesi talebinde bulunabilme hakkı tanımama hakkına sahiptir. Bu nedenle iade gerçekleştirebilmeniz için, önceden kullanım kotanızı aşmadan istekte bulunmanız gerekir.