Ktunnel

KTUNNEL WEB PROXY

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.

    

Ktunnel Servisi


İnternet üzerinde yapılan kısıtlamalar ve engellemeler insanların dilediği siteye rahatça girme özgürlüğünün neredeyse tamamen yok olmasına neden olacak düzeye gelmiştir. KTUNNEL servisi kullanarak herhangi bir programa gerek kalmadan ve bilgisayarınızın ya da mobil cihazınızın herhangi bir ayarını değiştirmenize gerek kalmadan yasaklanmış ve engellenmiş sitelere giriş yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Size bir sunucu sağlayıcı olarak hizmet veren sitenin en hızlı sunucuları kullanarak dilediğiniz siteye giriş yapmanızı sağlaması sayesinde internette gezinmek sizin için eskisi gibi engelsiz ve daha keyifli hale gelebilecektir.

İstediğiniz siteye daha hızlı ve güvenli şekilde girmenize olanak sağlayan ktunnel servisi sayesinde dilediğiniz siteyi anonim ziyaretçi olarak ziyaret ederek internet verilerinizin takip edilme olasılığını da ortadan kaldırmanız mümkün olacaktır. Dilediğiniz zaman rahatlıkla beğendiğiniz sitelerde gezinmenize olanak sağlanması sayesinde internette her zaman yaşamak istediğiniz özgürlüğü tekrar yaşayabilmeniz mümkün olacaktır. Özellikle son zamanlarda sıklıkla karşılaşılan sosyal paylaşım sitelerinin engellenmesi ile birlikte ciddi şekilde ihtiyaç duyulan bir alan olan yasaklı sitelere giriş konusunda en zahmetsiz yol olarak bu siteyi söyleyebiliriz.

Her ne kadar yasaklanmış veya engellenmiş sitelere giriş yapmak için farklı yöntemler olsa da bunları kullanmak için bilgisayarınızda ya da mobil cihazınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekmektedir. Bu site size herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan dilediğiniz siteye giriş yapabilme olanağı sunduğu gibi aynı zamanda başka hangi yöntemlerle yasaklı sitelere giriş yapabileceğiniz konusunda da bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır. Size sunulan bu bilgilerle ister program indirerek ister DNS ayarınızı değiştirerek dilediğiniz siteye sorunsuz bir şekilde giriş yapabilmeniz mümkün olacaktır. Üstelik kullandığınız cihaza, işletim sistemine ve modeme göre hangi yöntemleri kullanabileceğiniz konusunda da bu siteden rahatlıkla yararlanabilmeniz mümkündür.

Yasaklı sitelere giriş konusunda ihtiyaç duyacağınız tüm bilgilere ve bu sitelere indirme yapmadan, ayar değişikliği yapmadan giriş yapmanızı sağlayacak bir ortama kavuşmanızı sağlamakta olan ktunnel sayesinde hangi cihazı kullandığınız ya da internete nasıl bağlandığınız herhangi bir değişiklik yapmaksızın rahatlıkla dilediğiniz siteye giriş yapabilirsiniz. Üstelik sadece yasaklanmış ya da engellenmiş sitelere giriş yapma konusunda değil yabancı kaynaklı olan ve sizin kullandığınız sunucu ile giriş yapamadığınız durumlarda da bu siteyi kullanmak faydalı olacaktır. Üstelik girmek istediğiniz herhangi bir site için size en güvenli internet gezintisi olanağını sunmakta olan siteye giriş yapabilmek için üye olmanız ya da herhangi bir abonelik ücreti ödemeniz de gerekmemektedir. Sadece girmek istediğiniz sitenin adresini yazmanız yeterli olacaktır.