Ktunnel

KTUNNEL WEB PROXY

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.

    

Mytunnel Nedir?


İnternette özgür bir biçimde gezinti yapabilmek için çeşitli yollar araştıran ve deneyen insanların karşısına çıkan web tabanlı Proxy hizmetlerinden biri de Mytunnel olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki, Mytunnel Nedir ve size sağladığı faydalar nelerdir? Mytunnel pek çok kısıtlanmış ya da yasaklanmış siteye giriş yapabilmenize olanak sağlayan aynı zamanda internet gezintilerinizi daha güvenli bir hale getiren hizmetlerden biri olarak karşımıza çıkan ve KTUNNELservisi ile eş değer bir servistir. Bu hizmet sayesinde internet üzerinde gezinti yaparken IP adresinizle birlikte bulunduğunuz bölgede gizlenerek internette tam özgür bir gezinti yapabilme olanağına sahip olabilirsiniz.

İnternetle iç içe olan kişilerin en çok kullandıkları yazılım ve programlar kötü amaçlı yazılımlardan korunabilmek için indirilen yazılımlar ya da programlardır. Bu sayede internette gezinirken gerçekleştirmekte oldukları verilerin güvenliğini de sağlayabilmeleri mümkün olmaktadır. Özellikle iş amaçlı yaptığınız veri alışverişlerin güvenliğini sağlayabilmek için bir güvenlik duvarına ihtiyacınız vardır ancak birçok program ve yazılım bilgisayarınızın gereksiz yere kasılmasına ve yavaşlamasına neden olacaktır. Bu sebeple bilgisayarınıza indirme yapmanıza ya da DNS ayarlarınız da değişiklik yapmanıza gerek kalmadan gezintilerinizin güvenliğini sağlayan Mytunnel’i kullanmanız faydalı olacaktır.

Mytunnel Nedir konusundaki araştırmalara baktığınız zaman bu sistemin internet güvenliğinden çok yasaklı sitelere giriş yapabilmek amacıyla kullanılan bir Proxy hizmeti olduğunu görebilmeniz mümkündür. Özellikle son zamanlarda gerçekleşen internet kısıtlamaları konusu nedeniyle yasaklı ya da engellenmiş sitelere giriş yapabilmek için kullanılan yöntemlerin başında web tabanlı Proxy hizmetleri gelmektedir.

Yasaklı sitelere giriş yapabilmek için kullanılabilecek yöntemler arasında sizi gizleyen Mytunnel’i tercih etmek üye olmanıza yada herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan rahatça internette gezinme olanağını sizlere verecektir.

Hem yerli hem de yabancı sitelere daha güvenli şekilde giriş yapabilmenize olanak sağlayan Mytunnel sayesinde internette gezinirken “dolandırılır mıyım?” gibi düşüncelere kapılmanıza gerek kalmayacaktır.

Mytunnel nedir diye baktığınızda bu hizmetin size bilgilerinizin görünmeden internette gezinti yapma olanağı sunduğunu da görebilirsiniz. Bilgileriniz gizlendiği için de bilgilerinizin çalınması riski ile karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Üstelik bu sayede yasaklanmış ya da engellenmiş bir siteye giriş yaparken ceza alma endişesi de duymak zorunda kalmazsınız. İnternet gezintilerinizi daha güvenli şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayan Mytunnel ile IP adresinizin gizlenmiş olması sayesinde filtrelenmiş sitelere giriş konusunda sıkıntı yaşamaz, virüs gibi kötü amaçlı yazılımlara maruz kalmaz, çerezlerinizin silinmesini sağlayıp bağlandığınız siteleri kayıt altına almazsınız. Tüm bunlar internetin sizin için çok daha güvenli bir yer haline gelmesini sağlar.