Ktunnel

KTUNNEL WEB PROXY

Yasaklı sitelere ktunnel ile giriş yapmaya ne dersin?
Proxy sunucularımız hızlı, güvenli ve kolay filtresiz erişim sağlar.

    

Shellfire VPN


İnternet bağlantınız mükemmel olduğu halde internet sitelerine konulan yasaklar ve engellemeler nedeniyle istediğiniz zaman dilediğiniz siteye girmekte sorun yaşamanız söz konusu olabilmektedir. Bu durumda yapmanız gereken şey size bu sitelere daha rahat bir şekilde giriş yapma olanağı sunan uygulamalar kullanmak olacaktır. Ancak bu uygulamaları seçerken özellikle IP adresinizi gizlemeleri ve bu yasaklı sitelere giriş yaptığınızı belli etmeyecek uygulamalar kullanmanız önem taşır. Bu uygulamalardan biri olarak Shellfire VPN hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan ve kayıt yapmanıza gerek duymadan kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Sınırsız süreyle kullanabileceğiniz ve sınırsız bir arama yapma olanağı sunmakta olan uygulamanın IP adresinizi gizlemesi, internet engellemelerini kaldırması, size özgür ve anonim bir gezinti olanağı sunması nedeniyle internet ağındaki özgürlüğünüz olduğunu söyleyebilmemiz mümkündür. Yasaklı sitelere giriş yapan kişilerin en büyük endişelerinin bu sitelere giriş yaptıklarını görebilme olasılığının olup olmadığı görülmektedir. Bu olasılık her ne kadar bu sitelere giriş yapmak isteseler de giriş yapmalarına engel olabilmektedir. Ancak bu uygulama sayesinde hangi IP adresinden siteye giriş yapıldığının görülmesi mümkün olmadığından dolayı özgürce dilediğiniz her siteye giriş yapabilmeniz mümkün olacaktır.

Shellfire VPN size sadece yasaklı sitelere giriş yapmayı sağlamakla kalmayarak yabancı ülkelerdeyken kendi ülkenizdeki tv ve radyo kanalları takip edebilme olanağını da sunmaktadır. Hatta bu uygulamanın güvensiz açık wifi ağlarını dahi bilgisayar korsanları, NSA ve diğer tehditlere karşı verilerinizi korumak amacıyla kullanabilmeniz mümkündür. Üstelik mobil cihazlarınızda da rahatlıkla kullanabilmeniz söz konusudur. Size daha güçlü bir şifreleme olanağı sunmakta olan uygulamanın özellikle Android işletim sistemine sahip cihazlar için en iyi VPN istemcisi olduğunu söyleyebiliriz. Bunun dışında uygulamanın Windows, MAC OS, İOS ya da Linux cihazlarda çalıştığını görebilirsiniz. Bu da size daha rahat bir kullanım olanağı ve daha geniş bir kullanım alanı verecektir.

Yasaklanmış siteler ile aranızda güvenli bir köprü oluşturmakta olan Shellfire VPN sayesinde 3,2M gibi düşük bir alan kullanarak çok çeşitli cihazlardan internet ağındaki engellenmiş olan her türlü siteye giriş yapabilmeniz ve telefonunuzdaki engellenmiş uygulamaları rahatlıkla kullanabilmeniz mümkündür. Bu yazılımı yüklediğiniz ya da kullandığınız için herhangi bir ücret ödeme zorunluluğunuzun olmaması sayesinde sınırsız bir şekilde bu yazılımı kullanabilmeniz mümkündür. Üstelik sadece yasaklı sitelere giriş için değil yasaklanmamış sitelere giriş için de kullanabileceğiniz bu yazılımla yabancı kanalları yayın akışı ile aynı anda ve orijinal dillerinde takip edebilme olanağı bulabilmeniz de yazılımın diğer artıları arasında yer almaktadır.